חברת איזידריי (ישראל) בע"מ הוקמה בשנת 2004 והינה היבואנית הבלעדית של מכשירים איכותיים לייבוש מזון מתוצרת Ezidri ניו-זילנד וכן מוצרים נוספים ומיוחדים אחרים, שעיקרם חיים בריאים, קלים ונוחים יותר.

איזידריי (ישראל) בע"מ הינו אתר מכירות וירטואלי מאובטח ומטרתו להביא לצרכן הישראלי מגוון מוצרים איכותיים מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך.

בהיותנו אתר מכירות, אין לנו חנויות או סניפים ואנו מבצעים משלוחים בדואר רשום ו/או באמצעות דואר שליחים. לקוחות המעוניינים באיסוף עצמי יוכלו לאסוף את המוצרים בתיאום מראש במשך כל השבוע בימים א' – ה' 19:00 – 08:00, בימי שישי וערבי חג 15:00 – 09:00.

תשלום חיוב כרטיס האשראי נעשה באמצעות שרת מאובטח של חברות האשראי. לאחר קבלת ההזמנה אנו יוצרים קשר עם הלקוח/ה וכאשר מוודאים שהפרטים האישיים ופרטי ההזמנה נכונים, החיוב של כרטיס האשראי יתבצע ישירות דרך הטלפון. שיטת תשלום זו מעניקה רמת בטיחות גבוהה שאף אחד לא יוכל לחדור אליו. אפשרות נוספת היא, להשאיר את מספר הטלפון ואנו ניצור קשר להשלמת פרטי ההזמנה והתשלום.

למוצרים הנמכרים באתר ישנה אחריות מלאה ואנו נותנים שרותי החלפה או תיקון במעבדה ללא תשלום במידה והתגלה פגם כלשהו במוצר במהלך תקופת האחריות. לאחר התיקון או ההחלפה, ישלח המוצר על ידינו באמצעות דואר רשום או דואר שליחים.

אנו לשירותכם תמיד. במידה ויש לכם שאלות, כתבו לנו ונשמח לעדכן אתכם בדבר מוצרים ומבצעים חדשים.

0

Your Cart